Fincan lif modeli yapılışı

Fincan lif modeli yapılışı

Fincan lif modeli yapılışı yine yeni tasarım lif modelimiz ile merhaba diyoruz. Üç boyutlu en şık güzel modellerimizle lif örnekleri sevenlere sunumlar yapmaya devam ediyoruz. Canimanne.com ailesi farkıyla lif yapılışlarında sınır tanımayan en kolay ve görselliği ile kız çeyizlerine yakışan modellerimiz mevcuttur.

Sizlerde en güzel lif modelleri arıyorsanız. Canimanne.com sayfamıza sizleri davet ediyoruz, sizlerde beğenilerinizle ve paylaşımlarla bizleri sevindirir ve videolarımızın devamlılığı için desteklerinizi bekliyoruz.

Tasarım lif modelleri oldukça farlı çalışmalarla hanımlarımız sınır tanımıyor ve en güzelini üretmek için emek harcayarak takipçilerine sunuyorlar. Emeklerine sağlık diyorum. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımızdan kolaylıkla yapabilecektir.

Lif modellerimiz, kız çeyizinden, ev hediyesine, hobi el işi, en güzeli hanımlarımıza iş olarak yapılan en güzel iş diyorum emekçi hanımlarımız kutluyorum, Fincan lif örneğimiz tasarım lif modeli sizlerin favorisi olacağını düşündüğüm bir modeldir. Sizlerde kızlarınızın çeyizine, kendiniz için, sevdiklerinize yapabileceğiniz en güzel hediye olacaktır, yeni güzel şık modellerde tekrar görüşmek dileğiyle şimdiden kolay gelsin..HOŞÇAKALIN

Fincan lif modelinin detayları

Lif modelinin uyarlaması pamuk liflere aittir.

Modelimiz yıldız tekniği kullanarak çalışılmıştır.

Bu modelimiz için en çok sorulanlar arasında nerede kullanıla bilir, ilk lif modeline tasarlanan, ve sizler isterseniz mutfak havlusu olarak dekor amaçlı kız çeyizleri için yapabilirsiniz.

Battaniye modellerinde, kullanılabilen bir örnek meydana çıkmış oldu.

 Tüm örgü işlerinde kullanıla bilir şık modelimiz.

           

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları ve daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız.

Fincan lif modeli yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel tasarımı için çok teşekkür ediyoruz.

 

blank

Fincan lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ