Fıstıklı örgü patik modeli yapılışı

Merhabalar sevgili takipçilerimiz sizlere yine şık bir patik modeli yapılışı ile karşınızdayım.

Fıstıklı örgü patik modeli yapılışı oldukça ayağımızda güzel ve şık duran bir model olarak hanımlarımızın beğenisini beklemektedir.

Örgü patik modelleri arayan hanımlarımız için bir çok patik modeli ve yapılışı canimanne.com sayfamızda mevcuttur. Farklı tığ işi, şiş işi olmak üzere babet, bot patik, keçe taban örneklerimiz sizlerin beğenileri beklemektedir. Yapılışları video anlatımlı çok ,şık güzel çeyizlik patik modellerini yapabilirsiniz.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde çok cici patik yapılışları sitemizde bulunmaktadır. Bakmadan patik modellerine karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere mutlaka tıklayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde biraz bilgi verelim. İstenilen patik ipi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk seçimini kıyafetlerinize göre ayarlaya bilirsiniz. Tığ seçiminizi elinize yatkın olmasına önem veriniz. Video anlatımlarımız sizlere oldukça yardımcı olacaktır. En güzel patik modeli ve yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Fıstıklı örgü patik modeli yapılışı

Fıstıklı örgü patik modeli detayları ve yapımı

Fıstıklı patik modeli

Gerekli * Malzemeler

3 Renk istenilen marka patik ipi

5 Numara tığ seçimi

Makas ve dikim için iğne kullanımı

Yapılışı: Patik modelimize yan üst kısmından başlıyoruz. Renkli ip ile fıstık kısmını örüyoruz. Sonra trabzanlarla geçiyoruz her bir sırayı. Son üç sırada ise uç kısmının bi kısmına sık iğne yaparak geçiyoruz. Dikim işlemi ve kenar oyası yaparak bitiriyoruz patik modelimizi, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Patik modeli yapılışı, tığ işi, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Fıstıklı örgü patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ