Şeker Kız Candy Patik Modeli Yapılışı

Merhabalar yeni bir model sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şeker Kız Candy Patik Modeli Yapılışı

Çok tatlı bot patik modeli yine siz örgü sevenlerle buluşuyor. Patik modellerini takip edenler içinde çok şık ve görselliği ile ilgi çeken üst kısmının su taşı modeli olması ayrı bir duruş kattığını düşünüyorum.

Tığ işi modellerini sevenler için ayrı yapılışı keyif olacaktır. Kış mevsimin en çok aranan örgü modelleri arasında patik örnekleri yer almaktadır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça önemli olan patik modelleri annelerimiz en güzel patik örneklerini seçmektedir. Şeker kız candy patik modeli yapımı da kız çeyizlerinin favorisi olacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni hoş, güzel, görselliği şık olan patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Şeker Kız Candy Patik Modeli Yapılışı

Şeker kız candy patik modeli detayları ve yapımı

Malzemeler 2 adet patik ipi kullanılmıştır.
3 numara 2.20 mm tığ tercihi, makas

Yapılışı: Patik modelimiz 37 numara ayaklara uygundur.

Öncelikle 5 zincir çekip bir halka oluşturup 13 trabzan yapıyoruz. Ve her sıra da arttırma işlemi yaparak burun kısmını 7 sırada 51 trabzan çıkararak tamamlıyoruz.

Aynı trabzan sayısıyla toplam 16 sıra örüyoruz. Üst kısımında 8 trabzan ayırarak kenar ve taban kısmını örüyoruz. 13 Sıra olarak ördükten sonra topuk kısmına geçiyoruz. Patik modelimize boğaz kısmında ise 57 trabzan olarak 5 sıra ördükten sonra su taşı modelini 6 sıra uygulayıp kenar uygulamasını yaparak bitiriyoruz.

Patik modelleri, tığ işi, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeniler, paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar önemlidir.

Şeker kız candy patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ