Flamingo patik yapımı

Flamingo patik yapımı

Flamingo patik yapımı görselliği harika olan kız çocuklarının çok seveceği bu güzel patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı üç video anlatımda tamamlanmıştır. Detaylı anlatımla bu güzel mi güzel patik modelini uygulayabilirsiniz.

Örgü bebek patik modelleri bebek örgülerinde en çok uygulanan modeller arasında yer almaktadır. Yelek modellerine ve hırka modeline takım olarak yapılan görselliği daha çok ortaya çıkartmaktadır. Patik modelleri farklı takım olmadan da uygulanmaktadır. Flamingo patik modelinde olduğu gibi tek model yapılmaktadır. Renk seçimini kıyafetlere göre ayarlamakta görselliğe şıklık katacaktır.

Sayfamızda bebek patik modelleri oldukça fazladır. Beş şiş ve tığ işi patik modellerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Flamingo patik modeli de kız bebeklere çok yakışacak model olduğunu düşünüyoruz. Kız çocukları olan annelerimiz video anlatımı izleyerek patik modelini en güzel şekilde uygulayacaklardır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Flamingo patik yapımı

Flamingo patik modeli

iki renk patik ipi ve 2 mm tığ kullandım . Kenar kısımları için 3-3.5 mm kullandım .
Renkler isteğe göre değiştirilebilir.
Küçücük bebeğe yapılacaksa bebe ipi de kullanılabilir

3 aşamada anlatım yaptım . Patik kısmı , gövde kısmı ve kafa bölümü .

1 yaş için uygun ölçülerde
İstenilen yaşa uyarlanabilir.
Farklı yaşa yapmak isteyenler yorum kısmından destek isteyebilir.

Örgü patik modelleri, bebek patik modeli, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Flamingo patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ