Canım Anne

Galatasaray taraftar lif yapımı

Galatasaray taraftar lif yapımı

Galatasaray taraftar lif yapımı farklı kesime hitap eden lif çalışmaları içindedir. Çoğunluk gençler ve erkeklere taraftar lif modelleri yapımı tercih edilmektedir. Çeyizler içinde taraftarı oldukları spor kulüplerinin simgesini lif modelinde seven arkadaşlarımız bu güzel modeli de severek yapacağını düşünüyoruz. Beşiktaş taraftar lif modelimizde sayfamızda mevcuttur.

Lif modelleri en çok yapılan tığ işi örgü modelleri arasında yer almaya devam etmektedir. Çeyizlik lif, sipariş için lif modelleri geniş örnek seçeneği ile hanımlarımızın elinden eksik olmayan el işidir. Video anlatımlı olması ilgiyi de arttırmaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça faydalı olmaya devam etmektedir. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Galatasaray taraftar lif yapımı

Yeni Galatasaray Taraftar lif modeli

Lif modelimiz yeni tasarım yuvarlak olarak tasarlanmış

Lif modelinde üç renk lif ipi Beyaz Sarı ve kırmızı renkler kullanıldı

Tığ no: 2 no silikon saplı

Uygulamalar 6 parça 3 parçası GS yazısı 3 parça bir sarı bir kırmızı yaparak üçlü yıldız tekniğiyle örüldü

Yapılışı: 3 zincir çekerek içine bir fıstık yapıp kapatılarak tepesine ve karşı yuvaya ikili kapatarak ilk sıra tamamlanıyor. Her sıra renk geçişleri yaparak GS olan parçamızı sıra sonlarında artış yaparak 9 sıra artırma yaparak tamamlayıp 9 sıradan sonra her sıra başında eksiltme ve üçlü yıldız tekniği ile bir parçamızı tamamlıyoruz.

Bu parçadan 3 tane daha hazırlıyoruz. Diğer 3 parçamızı yine 3 zincir çekerek içine 1 fıstık yapıp 2 li fıstık yapıp ikisini bir kapatarak ilk parçamız da uyguladığımız üçlü yıldız tekniği ile sıra sonlarında artış yapıyoruz iki sırada bir sarı bir beyaz üçlü yıldız tekniği yapıp 2 sıra kırmızı 9 sıra sonunda yine sıra başında eksilterek bu parçamızı da tamamlıyoruz.

Hazırladığımız 6 parçayı bir GS yazdığımız bir yıldızlar yaptığımız parçaları tersinden 4 zincir çekerek birleştirme yaparak tüm parçaları ekliyoruz kenar oyasında her yuvaya üç dolgulu fıstıklar yaparak tamamlıyoruz ortasında oluşan boşluğa kırmızı bir puf çiçeği ortasına sarı yaparak lifimizin ortasına dikiyoruz lifimiz bu şekilde tamamlanıyor hem çeyizlik hem bohça sipariş alabileceğiniz hediye olarak ta yapabilirsiniz kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Galatasaray taraftar lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ