Canım Anne

Güzel kare lif modeli yapımı

Güzel kare lif modeli yapımı

Güzel kare lif modeli yapımı iki renkli lif yapımı görselliği güzel olan yapılışı da kolay lif çalışmasıdır. İki renkli lif örneklerini sevenler için istediğiniz renk seçimi ile lif modelini uygulayabilirsiniz. Renk sayısını arttırmak yine sizlerin tercihine kalmıştır. Elinizde hangi lif ipi renkleri mevcutsa o tonları kullanabilirsiniz.

Kare lif modelleri lif yapılışlarında daha sık yapılan lif örnekleri olduğunu düşünüyoruz. Kare lif modeli hem kullanışlı olması ve yapılışı daha kolay olan lifler arasında yer almaktadır.

Güzel lif modelimiz çeyizlerde yer alacak lif modelleri arasında olacaktır. Video anlatımlı kolay lif örneği arayan arkadaşlarımız da güzel lif modelini aradıkları lif modeli olacaktır.

Sipariş alan arkadaşlarımızda yine sayfamızı ziyaret ederek takım ve yeni tasarım lif modellerini siparişleri için değerlendirebilirler. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Güzel kare lif modeli yapımı

2 Renk ip kullanımı dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz.

Tığ seçimini elinize yatkın seçebilirsiniz.

İlk olarak üç zincir çekelim ve fıstık yapalım ve farklı renk ipi ile tekrar fıstık yapıyoruz, iki renk ip ile birlikte devam etmektedir toplamda 19 fıstık uç uça yapıyoruz. İki rengi birlikte gerdirme yapmadan yürütelim bir üst sırada üçlü fıstık kapatarak yine iki rengi birlikte devam ettiriyoruz. Detaylar için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Güzel kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ