Genç Gösteren Kıyafet Hileleri!

Genç Gösteren Kıyafet Hileleri!

Olduğundan daha genç görünmek bir kadının güzellik sırlarından biridir. Fakat daha genç bir görünüm için hangi kıyafetler giyilmeli? Yalnızca giyeceğiniz bir kıyafet ile olduğunuzdan daha genç görünebileceğinizi biliyor muydunuz? Peki, genç gösteren kıyafetler nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

genc-gosteren-kiyafet-hileleri
Genç Gösteren Kıyafet Hileleri

Kıyafet Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Özellikle biz kadınlar moda konusunda hem kendimize yakışanı giymek hem de şık görünmek isteriz. Ayrıca güzelliğimize de oldukça önem veririz. Her zaman genç ve güzel görünmek için bazı ipuçları vardır. Yaş aldıkça kıyafet seçimimiz de buna paralel olarak değişmektedir. Ancak hem güzelliğimizi hem kıyafet seçimlerimizi birbiri ile uyumlu hale getirirsek o zaman olduğumuzdan daha genç bir görünüm sergileyebiliriz. İşte size bel kalınlığı, bacak boyu, omuz duruşu gibi bölgelerinize etki edebilecek ve sizi daha fit gösterecek tüyolar burada.

genc-gosteren-kiyafet-hileleri
Genç Gösteren Kıyafet Hileleri

Genç Gösteren Kıyafet Hileleri

  • Kısa bacaklarınız var ise, hem bacaklarınıza şekil vermek için hem de boyunuzu olduğundan uzun göstermek için diz altında biten etekleri ve topukları ayakkabıları giymelisiniz.
  • Omuzların geniş ise, büyük ve omuzlarınızı çevreleyerek kapatan şapka modellerini seçebilirsiniz. Bu şekilde hem omuzlarınız hem de beliniz ince gözükecektir.
  • Bel bölgeniz kalın ise kalın kemerler takarak belinizi olduğundan daha ince gösterebilirsiniz.
  • Bacaklarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız bilekten bantlı topuklu ayakkabılardan uzak durun.
  • Daha uzun görünmek için tulumları tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz tulumun paçaları uzun olmalıdır ve yüksek topuklu ayakkabılarınız paça boyuyla kapanmalıdır.
  • Siyah renkli kıyafetler herkes için büyük bir mucizedir. Daha zayıf bir görünüm için tek parçadan oluşan siyah bir kıyafet tercih edebilirsiniz.
genc-gosteren-kiyafet-hileleri
Genç Gösteren Kıyafet Hileleri

Olduğunuzdan daha genç görünmek için güzelliğinize dikkat ettiğiniz gibi giyeceğiniz kıyafetlere de dikkat etmelisiniz. Böylece her ikisi birbiriyle örtüşerek, arkadaşlarınız yaşınızı tahmin etmekte zorlanacaklar.

Sitemizde yer alan Püf Noktası başlıklı kategorimizden günlük yaşamınızda işinize yarayacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ