Canım Anne

Geometrik şekilli lif modeli yapımı

Geometrik şekilli lif modeli yapımı

Geometrik şekilli lif modeli yapımı farklı şekli ile lif sevenlerin beğenisini bekleyen güzel lif örneğidir. Lif modelleri el işlerinin en çok yapılan modelleri arasında yer almaktadır. Lif modellerinde sayısız örneğin bulunması lif modellerinde yapılışı artırmaktadır. Seçeneğin çok olması her kesime ulaşması video anlatımlı olması lif modellerinin yapılışının fazla olmasını sağlamaktadır.

Özellikle çeyizlerde lif modelleri olmazsa olmazlardan olmaktadır. Takım lif çalışmaları bohçalarda fazla tercih edilmektedir. Damat lif modelleri de yine en çok yapılanlar arasındadır.

Banyo lif modelleri yapıp sipariş alan arkadaşlarımız içinde geometrik şekilli lif modelimiz farklı şekiller sevenler için siparişleriniz de tercih edebilirsiniz. Sayfamızda en yeni lif modellerini ve tasarım modelleri uygulayarak sipariş alabilirsiniz.

Lif modelleri yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde kolay lif modellerimiz sayfamızda bulunmaktadır. Video anlatımlı lif örnekleri de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Geometrik şekilli lif modeli yapımı

Geometrik şekilli lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığla beyaz kısımdan başlıyoruz. Baklava dilimi şeklinde ipler içten yürütülerek yaprak ve çiçekler yapıyoruz. Baklava dilimi tamamlandıktan sonra her bir kenara 3 sıra yıldız tekniğiyle örüyoruz. Kenar oyası olarak fıstık üzeri fıstık yaparak kenar kenar oyasını yapıp bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Geometrik şekilli lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ