Canım Anne

Badem kalp lif modeli yapılışı

Badem kalp lif modeli yapılışı

Badem kalp lif modeli yapılışı yeni model arayan arkadaşlarımız için kalp lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde kalp detayını seviyorsanız badem kalp lif modelini uygulayabilirsiniz.

Çeyizlik lif modelleri için kalp detaylı badem tekniği ile yapılan bu güzel lif modelini çeyizlerine katabilirsiniz. Ayrıca çeyizlik takım lif modelleri ve farklı lif örnekleri sayfamızda mevcuttur. En yeni lif modellerinden ve tasarım lif örnekleri bulabilirsiniz.

Lif modelleri ve yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımızın lif modellerine ilgisine arttırmaktadır. Bir çok lif modeli ve yeni modelleri video anlatımlı olarak lif sevenlerle buluşmaktadır. Lif modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Sizlerde bu güzel lif modellerini uygulamak için sayfamızı takip edebilir veya yazımızdaki linke tıklayarak istediğiniz modele ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Badem kalp lif modeli yapılışı

Yeni lif modeli Badem kalp lif modeli yapılışı
Lif modeli 2 renk lif ipi kullanıyoruz ben mor ve beyaz yaptım siz isteğiniz renk yapabilirsiniz.

2 Numara silikon saplı tığ kullanılmıştır. Siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lifimize mor lif ipi ile 2 zincir çekerek başlıyor badem tekniği ile yapıyoruz her sırada artırma oluyor 16 sıra bu şekilde örüp tam ortayı ayırıp iki tarafta da aynı şekilde eksilterek tamamlıyoruz beyaz ipimizle ile 2 sıra etrafından dönerek tamamlayıp en son mor ipimizle badem tekniği ve zincirlerle kenar geçerek lifimizi tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Badem kalp lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Eylül dedi ki:

  Video neden açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bu güzel modeller için çok teşekkür ediyorum

 2. Eylül dedi ki:

  Video açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bu güzel model için teşekkürler

  1. Canim Anne dedi ki:

   Video yayıncısı olan kişi videoyu silmiş bu durum için kusura bakmayın. Yeni video eklenirse hemen güncellenecektir.

BİR YORUM YAZ