Canım Anne

Geri Dönüşüm Fikirleri

Geri Dönüşüm Fikirleri

Geri dönüşüm fikirleri ile eski ve kullanılmayan eşyaları hayata geri döndürmeniz için örnek projeleri içeriğimizden bulabilirsiniz.

Özellikle çocukların hayal dünyası geliştirmek, daha yaratıcı olmalarını sağlamak amacıyla yapılabilecek geri dönüşüm fikirleri her yaştan kişinin uğraşabileceği işlerdir. Evinizde bulunan ama kullanmadığınız her objeyi, eşyayı doğru geri dönüşüm fikirleri ile hayata kazandırabilirsiniz. Evde bulunan eski mobilyalar, kullanılmayan kıyafetler, plastik objeler geri dönüşüm fikirleri ile yepyeni ve dekoratif ürünlere dönüşebilir.

Kola kutusunda pet şişeye, plastik çatal bıçaktan ürün ambalajlarına kadar her objeyi çöpe atmak yerine geri dönüşüm fikirleri ile farklılaştırabilirsiniz. Geri dönüşüm projeleri sayesinde evinizde dekoratif bir alan yaratabilir, kendinize güzel bir hobi edinebilirsiniz.

Eski eşyaları, objeleri boyayıp farklı bir nesneye dönüştürebilirsiniz. Çoğu kişi evindeki özellikle mobilyaların modeli ve rengi gidince yenisi alır. Bunun yerine mobilyaları yeniden boyayıp ya da kaplayıp yepyeni bir model gibi kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem daha ekonomik hem de daha dekoratif olabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Fikirleri

Aşağıda plastik, kağıt, kutu kola, diğer ambalaj kutuları, eski mobilyaların geri dönüşüm fikirleri ile tekrar değerlendirildiği örnekleri bulabilirsiniz. Bu örnekleri kendinize fikir olması açısından değerlendirebilir elinizdeki malzemeler ile kendinize uygun fikirler üreterek kullanabilirsiniz. Geri dönüşümde en fazla plastik ürünler, eski kutular,cam kaplar kullanılmaktadır.Özellikle plastik şişeleri, havlu kağıt rulolarını, eski mutfak araç ve gereçlerini atmamanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi