Yeni bayan patik örnekleri

Yeni bayan patik örnekleri

Yeni bayan patik örnekleri

Bayan patik örnekleri çeyizlik için vaz geçilmezlerden biridir, sizler ile başlattığımız kampanya ile yaptığınız örgü bayan patik örneklerini #bayanpatik etiketi ile paylaşın web sitemizde yayınlayalım demiştik.

Sitemizde hiç bir ürün satışı yapmıyoruz ancak siz değerli el emeği üreten hanımlara destek amaçlı paylaşımlar yapmaktayız. Sizlerden gelen 75 adet bayan patik modellerini aşşağı da  sizler ile paylaştık. Örgü bayan patik modelleri çeşitli motifleri ile çok beğenilmektedir, en çok tunus işi çiçek motifleri ve tığ işi çiçek motifleri beğenilmektedir. Bunun yanında da patiğin üzerine motif örerek de çok şık ve gösterişli patikler yapabilirsiniz.

Sitemizde onlarca baştan sona kadar anlatım bayan patik modeli bulabilirsiniz. Yaptığınız bayan patik modelleri bizimle paylaşmaya devam edebilirsiniz. Bir sonraki paylaşımımız da en güzel 50 adet patik modelini yayınlayacağız.

Kampanyamıza katılan herkese canı gönülden teşekkür ederiz. Bayan patik örneği fiyat sormak isteyenler beğendiği modelin üzerinde modeli ören kişilerin isimleri yer almaktadır, instagramdan model sahiplerine ulaşmanız mümkündür. Bayan patik örmek isteyenler ise aşağıdan bizlere yorum göndererek soru sorabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan diğer patik modellerini ve yapılışlarına videolu anlatımlarına ulaşmak için Patik Örgü Modelleri kategorisini takip edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ