Gitar desenli uzun lif yapımı

Gitar desenli uzun lif yapımı farklı lif modelleri arayan arkadaşlarımız için müzik teması uygulanan güzel bir lif örneğini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri her kişinin beğenisine hitap edecek farklı ve güzel modelleri bulunan en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Lif modelleri bir çok arkadaşımızın sipariş aldığı bol sipariş getiren el işi emeğidir. Yapılışları video anlatımlı olması da siz değerli takipçilerimize yapılışlarında kolaylık sağlamaktadır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde vazgeçilmezler sırasında almaya devam ediyor. Nişan damat bohçalarında tercih edilmektedir. Takım lif modelleri ve gelin damat örnekleri çoğunluğu sağlamaktadır. Sizlerde sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz lif modellerine ulaşabilirsiniz. yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gitar desenli uzun lif yapımı

Gitar desenli uzun lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla

Uç kısımdan başlıyoruz. 3 fıstık genişliğinde başlayıp 12 fıstık olana kadar artırıyoruz. İpleri içten yürüterek gitar deseni koyuyoruz. Uzun lifimizin düz kısmı 21 fıstıktan oluşuyor. Sonrasında tekrar 3 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz. Uç kısımlarına plastik halkalardan takıp kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı 2 video anlatımından oluşmaktadır. İzleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Gitar desenli uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ