Giymediğiniz Pijamadan Harika Kıyafet Dikimi

Giymediğiniz pijamadan harika kıyafet dikimi kendin yap köşesinde eskimiş yıpranmış pijamaları nasıl değerlendirebiliriz sorularına güzel video anlatımlı cevap vermiş olalım. Dikiş makinası varsa yapımı dikimi daha kolay olacaktır. Geri dönüşüm fikirleri sevenler için pijamalarınızı çocuk elbisesi yaparak görselliği güzel sonuçlar almak sizleri de mutlu edecektir.

Yapacağınız elbise boyutunu pijamanın büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Veya farklı eskimiş kıyafetinizi değerlendirebilirsiniz. Eskimiş kıyafetleri değerlendir amacımız ama yeni kumaş ile aynı elbiseyi yapabilirsiniz. Tercih ve farklılık siz değerli takipçilerimize kalmıştır.

Sayfamızda kendin yap köşesinde birçok video anlatım bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek modelleri inceleyip değerlendirebilirsiniz. Eskimiş eşarplardan bone ve çanta uygulaması gibi modeller sizler için mevcuttur.

Giymediğiniz Pijamadan Harika Kıyafet Dikimi

Eskimiş pijama

Cetvel çizim için

Çizmek için çizgi taşı veya sabunda olabilir.

Makas

Dikiş iğnesi ve ip

Dikiş makinasın da kumaşa uygun ip seçimi

Model dikimi için detaylı anlatım video içinde yer verilmiştir. Santim ölçüsü verilmiş biçki yapmanız içinde santim detayını kesim biçimini video içinde bulabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kendin yap, geri dönüşüm fikirleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Benden size youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Giymediğiniz Pijamadan Harika Kıyafet Dikimi VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ