Kolay ve kullanışlı kare lif yapımı

Kolay ve kullanışlı kare lif yapımı kutu tekniği ile yapılan en kolay lif modeli diyebileceğimiz kare lif örneğini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif modelleri için kolay lif modeli olarak tercih edebilirsiniz. Lif modelleri hanımlarımızın en çok tercih ettikleri el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay ve çok model seçeneği olması lif modellerine tercihi arttırmaktadır.

Video anlatımlı lif modelleri kolay yapılışı sağlamaktadır. Yeni lif modeli öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça fayda sağlamaktadır.

Farklı lif örnekleri için takım lif modelleri ve yeni tasarım lif çalışmaları sayfamızda mevcuttur. En yeni lif örnekleri için sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz.

Kolay ve kullanışlı kare lif yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz

Kutu tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak üç zincir çekelim üst üste üç fıstık yapalım üçüncü fıstık açık fıstık yapıp dördüncü fıstığı ilk çektiğimiz zincire batıp birlikte kapatıyoruz. Kare oluşturuyoruz. Farklı ip ile devam ediyoruz yine fıstık yapıyoruz. Fıstık dolguları beşli fıstıktır. Kutu tekniği ile aynı işlem yapılarak model istediğimiz büyüklüğe gelene kadar örelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kolay ve kullanışlı kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ