Göbek Eriten Sağlıklı Kür Tarifi

Göbek Eriten Sağlıklı Kür Tarifi

Göbek bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak oldukça zordur. Özellikle de kış aylarının yaklaşması ile beraber vücutta oluşan yağ oranı artmaktadır. Hareketsizliğin artması, yağlı ve ağır yiyeceklerin çok fazla tüketilmesi, sabahları geç uyanma ve yatakta çok kalma, düzensiz ve sağlıksız beslenme gibi pek çok nedene bağlı olarak vücudumuzda yağlanma meydana gelmektedir. Özellikle de kadınlarda göbek bölgesinde oluşan yağlar daha fazladır. Bunun büyük bir nedeni ise doğum sonrası göbekte oluşan deformasyonlardır.

Göbek yağını eritmek ve yok etmek için öncelikle sağlıklı ve dengeli beslenmelisiniz. Bununla beraber ise her gün düzenli olarak egzersiz veya spor yapmalısınız. Günlük hayatınızda düzenli ve yeterli derecede uyumaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda bitkilerin gücünden yararlanarak da göbek yağlarınızı eritebilirsiniz. Size vereceğimiz kür tarifini düzenli olarak uygularsanız göbek yağlarınız daha kısa sürede eriyecektir. Sağlıklı olan göbek eriten kür tarifini sizlerde evinizde deneyebilir, farkı görebilirsiniz.

Göbek eriten kür malzemeler

Yarım yağlı 3 yemek kaşığı yoğurt

1 şişe maden suyu

Yarım limonun suyu

Göbek eriten kürün yapılışı

Öncelikle limonu sıkarak yoğurdun üzerinde gezdiriniz. Daha sonra ise limon ile karıştırdığınız yoğurdun üzerine yavaş yavaş maden suyunu ilave ederek karıştırınız. Karışımın hepsini bir kap içine alarak birden karıştırırsanız çok fazla köpürecektir. Bu yüzden yavaş yavaş ekleyiniz.

Bu karışımı her gün kahvaltıdan ve gece yatmadan yarım saat önce tüketiniz.

Göbek Eriten Sağlıklı Kür Tarifi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ