Canım Anne

Göbek Eritme Egzersizleri! En Etkili 3 Karın Hareketi

Göbek Eritme Egzersizleri! En Etkili 3 Karın Hareketi

Göbek Eritme Egzersizleri! En Etkili 3 Karın Hareketi

Kadınlarda karın yağlanması erkeklere oranla daha sıklıkla rastlanmaktadır. Düzenli, sağlıklı beslenme, yağ yakmaya yarayan gıdaları tüketerek rahatlıkla kilo verebilir, karın yağlarınızı eritebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta egzersizleri düzenli olarak ve etkili şekilde yapmaktır. Etkili karın hareketleri sayesinde göbeğinizi kısa sürede eritebilir, düz bir karna sahip olabilirsiniz.

gobek-eritme-egzersizleri-en-etkili-3-karin-hareketi

Göbek eritme egzersizleri arasında en etkili 3 karın hareketi ise şunlardır;

  • En etkili karın hareketlerinin başında elbette ki herkesin bildiği ama uygulamaktan çekindiği mekik hareketi vardır. Düzenli ve doğru olarak yapılan mekik hareketleri sayesinde göbek yağlarınızı eritebilir, daha düz bir karna sahip olabilirsiniz. Göbek yağını eriten mekik uygulamasında özellikle ters mekik oldukça etkili sonuçlar verecektir.

gobek-eritme-egzersizleri-en-etkili-3-karin-hareketi

  • Bir diğer göbek eritme egzersizi ise yere sırt üstü uzanınız. Ardından topuklar havada kalacak şekilde ayaklarınızı havaya kaldırınız. Öne arkaya doğru önce yavaş daha sonra tempolu olarak indirip kaldırınız. Düzenli olarak her gün bu hareketi tekrarlayınız.
  • Göbek yağı eritmede etkili olan bir diğer hareket ise yine sırt üstü uzanınız. Bacaklarınızı havaya dikerek karnınıza doğru olabildiğince çekip tekrar düz hale getiriniz. Bu yöntem ile de düzenli olarak yaptığınızda karın yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ancak tüm hareketleri yapmaya başlamadan önce birkaç dakika da olsa mutlaka ısınma hareketleri yapmanızı öneririz.

gobek-eritme-egzersizleri-en-etkili-3-karin-hareketi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi