Gökkuşağı patik modeli yapılışı

Gökkuşağı patik modeli yapılışı çok şık bir patik modeli ile siz değerli takipçilerimizin karşısındayız. Güzelliği ile sizlerin beğenisini beklemektedir.

Gökkuşağı patik modeli kız çeyizlerinin en favori patik modeli yapımı olacağını düşünüyorum. Görselliği ve renk uyumunun verdiği şıklık ayağımızda oldukça ilgi çekecektir.

Patik modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Farklı modeller oldukça tercih edilmektedir tığ işi modellerini seviyorsanız özellikle keçe taban sizin için de uygunsa gökkuşağı modelimiz sizin aradığınız model olabilir.

Patik modelimizin yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Patik yapıp sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça güzel bir model olacaktır. Yeni güzel patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Gökkuşağı patik modeli yapılışı

Gökkuşağı Patik modeli
Malzemeler: 2 renk patik ipi
2.20 mm tığ
Makas
Keçe taban

Yapılışı: 37 numara olarak çalışılmıştır. Keçe tabanın kenarlarından zemin hazırlayarak başlıyoruz. İlk sırada her ilmeğin içte kalan ilmeklerinden alarak yarım trabzan olarak bir sıra örüyoruz. Sonraki sırada renkli ip ile bir tane ilmeğe 1 sık iğne yapıp 4 zincir çekiyoruz 4. ilmeğe batıyoruz. Bu sıra bu şekilde ilerliyor. Bir üst sırada diğer renk ip ile renkli sık iğnelerin üstünden 1 zincir çekerek atlıyoruz arada kalan 3 ilmeğe 3 sık iğne yapıyoruz. Bu sırayı da bu şekilde ilerliyor.

Bu şekilde arada kalan renkli sık iğneler 5 sıra olana kadar bu işlemi tekrar ediyoruz. Arkada bilek kısmını için 10 sıra sık iğne örüp iki uçta da bileğe bağlamak için iplerini oluşturup burun kısmına geçiyoruz. Burun kısmını da bitirdikten sonra en son 3 kenarda açık renk iple her ilmeğe sık iğne yaparak modelimizi tamamlıyoruz. Kolay gelsin.

Patik modelleri, patik yapılıları, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Gökkuşağı patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ