Tığ işi çeyizlik yelek yapımı

Tığ işi çeyizlik yelek yapımı

Tığ işi çeyizlik yelek yapımı farklı yelek modeli arayanlar için çok güzel yelek modeli olarak yapabileceğiniz tığ işi yelek modeli sizlerin beğenisini bekliyor.

Çeyizlik yelek örnekleri arayan arkadaşlarımız için tığ işi modelimizi severek yapabileceğinizi düşünüyorum. Tığ işi yelekler oldukça çok tercih edilmektedir. Farklı modellerde farklı örgü çeşitleri yapılmaktadır. Değişik modeller için sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklaya bilirsiniz.

Yelek modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde oldukça fazla örnek gerekmektedir. En güzel yelek modellerini yapmaya çalışıyorlardır. Tığ işi modelimizi denemenizi tavsiye ediyorum. Farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi çeyizlik yelek yapımı

Tığ İşi Çeyizlik Yelek Yapımı

Model anlatımında Nako Elit baby ip tercih edilmiştir.

2 Numara tığ tercih edilmiştir.

Model 10 ve kat zincir üzerinden kurulur. Tığla yelek yapan bayanlar için çok güzel bir model. Yeleği ister modeldeki gibi zincir üzerinden yapın isterseniz alt kısmını trabzanlardan şerit üzerine modeli yapabilirsiniz. Her türlü modeli kurabilir kendi düşüncenize göre örgünüzü tasarlamak mümkündür.

Model de trabzan ve kutucuklar dan oluşmaktadır. Alt kısmını şerit lastik kısmını trabzanla başladıysanız kenar ilmeklerini de aynı sayıda trabzanla yapmalısınız. Modeldeki gibi zincirin üzerinden başladıysanız kol ve yaka kesimlerindeki eksiltmeleri örnekteki gibi yapmalısınız. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı içinde paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi çeyizlik yelek yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ