İki şişle bayan bot patik yapımı

İki şişle bayan bot patik yapımı patik modellerinde bot şeklinde sevenler için harika bir patik yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi ayağımıza hem yakışan ve sıcak tutan el yapımı patiksiz olmaz diyenlere bir çok patik modelimiz sitemizde mevcuttur.

İki şiş örgü patik modellerini sevenler için çok şık bir modeldir. Düğme detaylı olması ayrı bir şıklık katmıştır. Severek yapabileceğiniz bayan bot patik modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Kız çeyizlerinin olmazsa olmazı patik modelleri, severek örülen hazırlanan en güzel örnekler seçilmektedir. İki şişle bayan bot patik yapılışı da çeyizlik olarak yapıla bilecek en şık model olacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şişle bayan bot patik yapımı

İki şişle bayan bot patik yapımı 36-37 numara ayaklar için

Malzemeler 1 yumak patik ipi tercih edilmiştir.

3 mm misinalı şiş kullanımı

6 Adet düğme süslemek için

3.5 Numara tığ seçimi

Patik modelimiz iki parçadan oluşuyor alt ve üst önce üst parçayı örüyoruz 20 ilmek atarak başlıyoruz 3 sıra örüp 5 ilmekte 3 artırma yapıyoruz 3 defa tekrarlıyoruz.

55 Sıra örüp artırdığımız üç ilmekleri 5 ilmek arayla geri söküyoruz tığ yardımı ile saç örgü yapıyoruz.

Alt parçası 45 ilmek başlıyoruz 8 diş haroşa yapıp ilmekleri ayırıyoruz sağ 14 sol 14 orta 17 şeklinde 17 ilmek üzeri 29 diş haroşa örüyoruz burun kısmıdan 6 ilmek keserek 11 ilmek bırakıyoruz yanlarda 32 ilmek çıkartarak tek parça halinde devam ediyoruz 8 diş haroşa taban kısmını yaparak alt parçayı da bitiriyoruz.

İki parçayı iğne yardımı ile dikiyoruz son olarak düğmelerimizi ekleyerek patik modelimizi bitiriyoruz.

Patik modeli, Örgü ve el işleri, patik modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarım devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

İki şişle bayan bot patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel bayan patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ