İncili papatya güzeli lif modeli yapılışı

İncili papatya güzeli lif modeli yapılışı lif modellerine ayrı bir tarz katacağını düşündüğüm harika bir model olan incili papatya güzeli lif modeli sizlerin beğenisi beklemektedir.

Lif modelleri kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan lif modeli örneklerine bir yeni modelde incili papatya güzeli olmaktadır. Farklı lif örnekleri içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz lif yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için incili papatya güzeli oldukça ilgileri üzerine toplayacak bir lif örneğidir. Bol siparişler getirmesi dileğiyle farklı lif modelleri içinde bizleri takip etmeye devam ediniz.

REKLAM ALANI

Yeni lif modelleri ve yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

İncili papatya güzeli lif modeli yapılışı

Malzemeler: 2 renk lif ipi ( çiçekler için zemin renginin bir iki ton koyusu)
7 numara tığ
Makas
İnci
İğne ve iplik

Yapılışı: modelimiz yıldız orgu tekniği ile örülüyor. Tekli fıstık olarak başlıyoruz ve her sırada sıra sonlarında arttırma işlemi yaparak 16 sıra örüyoruz. 16 fıstık olana kadar ördükten sonra her sıra başında eksiltme işlemi yaparak sıraya başlıyoruz ve bütün fıstıklar bitene kadar eksiltme işlemi yapıyoruz ve kenar uygulaması yaparak zemini tamamlıyoruz. Modelin üstünde puf çiçek yaparak çiçeklerin ortasına inciler dikerken zeminle sabitliyoruz ve lif modelimizi tamamlıyoruz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İncili papatya güzeli lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel lif modeli için teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ÇEZİCİ dedi ki:

    ÇEYİZLİK İNCİ LİF MODELİNİZ ÇOK GUZEL OLMUŞ

BİR YORUM YAZ