Gösterişli Uzun lif modeli yapılışı

Gösterişli uzun lif modeli yapılışı ismi gibi görselliği gerçekten harika bir uzun lif modelidir. Siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modelleri arasında yer alabilecek en güzel uzun lif tasarımı diyebiliriz. Renklerin uyumu parçaların kesişimi oldukça şık lif modelidir. Severek örebileceğiniz bir lif modeli olacaktır.

Banyo lif modeli sipariş alan hanımlarımız için de takım lif örnekleri olarak örebilir. Bol sipariş alabileceğiniz en güzel lif modelleri serisi diyebilirim. Farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Lif modellerini yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Gösterişli Uzun lif modeli yapılışı

Merhaba arkadaşlar yine güzel bir model yine güzel bir kombini ile sizlere dörtlü olarak da tekli olarak severek yapacağınız yuvarlak, uzun, kese, baklava dilim lif modelleriyle buradayız.

Ördüğümüz kombin lif örneğimiz de dört renk yeşil, gri, pembe, sarı, renk, lif ipi kullanılmıştır.

Yıldız tekniği çalışılmıştır.

8 Numara tığ seçimi, siz elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yuvarlak ve uzun lif modelini üçgen parça ile örüp tek fıstıklı birleştirerek birleştirdik. Kese lifi yine büyük dilim üçgen olarak iki parça olarak örüp birleştirdim. Baklava dilimli lif modeli de yine dilimli parçalar halinde örüp dilimleri birleştirip kenarına bir sıra kutu tekniği üç sıra yıldız tekniği ördüm. Lif modelinin kenar oylarını hep aynı olarak ördüm. Yine çeyizler için siparişlerde ve hediyelik olarak severek yapacağınızı bildiğim bir model kombin. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gösterişli Uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ