Gül çiçekli lif yapımı

Gül çiçekli lif yapımı gül detayları ile çeyizler için oldukça güzel lif çalışması olacaktır. Yeni tasarım ve farklı lif modelleri için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Yuvarlak lif modelleri tercihiniz ise bu modelimiz oldukça görselliği güzel olan ve çeyiz bohçasından, hediye etmeye ve sipariş alan arkadaşlarımız için güzel örnek olacağını düşünüyoruz. Gül çiçeklerinin verdiği güzellik bir çok lif sevenlerin dikkatine çeken model olacaktır. En yeni lif modellerinde haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayınız. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Gül çiçekli lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Makas ve iğne

Elinize yatkın tığ seçimi

Model anlatımına sihirli halka ile halka oluşturalım. Halkanın içine fıstık uygulaması yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekelim toplamda 6 fıstık ile dolduralım. İkinci sırada 1 fıstık kapatıp üzerine tekrar açık fıstık dibine fıstık birlikte kapatalım bu şekilde sırayı bitirelim. Dilimler oluşmaya başlamaktadır.

Lif modelinin alt zemini artırma tekniği ile devam eden ve detayları yapılışı için video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Modelin gül ve yaprakları diğer işleme detayları için video anlatımda detaylı olarak anlatımı mevcuttur. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gül çiçekli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ