Gül dalı kese lif modeli yapımı

Gül dalı kese lif modeli yapımı kese lif modelleri sevenler için harika şık lif modeli ile sizlere merhaba diyoruz.

Üst kısmı gül detayı ile harika süsleme işi ile yapılan kese lif modeli kız çeyizleri için harika bir lif modeli olacağını düşünüyorum.

Lif modellerinde kese tarzı lif modelleri arıyorsanız görselliği ile şıklığını ortaya koyan lif örneği kız çeyizlerinin favorisi olacaktır.

Lif modelleri son zamanlarda hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Diğer yönü ise hanımlarımız işi olarak düşünebiliriz. Emeklerini oldukça güzel olarak evlerine aş olarak geri dönmektedir.

Banyo lif modellerinde yaparak satışa sunan hanımlarımız için gül dalı kese lif modeli oldukça fazla beğenilecektir. Siparişleriniz için güzel bir model olarak değerlendire bilir veya canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek farklı lif modellerine ulaşabilir veya yazımızın içindeki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Gül dalı kese lif modeli yapılışı

Gül dalı kese lif modeli detayları yapılışı

Gül dalı kese lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 5 numara tığ tercihi edilmiştir.

3 Renk lif ipi kullanılıyor.

12 fıstık eninde yıldız tekniğiyle 2 parça örüyoruz. Bu parçaları kenar oyasıyla birleştirip uçları çiçekli bir boyun bağı örüyoruz ve kesemizin üç kısımlarından geçiriyoruz.

Ön kısım süslemesi için güller tomurcuklar ve gül yaprakları yaparak uygun yerlere dikerek hoş bir model elde ediyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolaylık diliyorum.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Farklı lif modeli olan karanfil lif modeli yapılışı için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gül dalı kese lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel kese lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ