Karanfil lif modeli yapılışı

Karanfil lif modeli yapılışı yeni uyarlama lif modeli yapımı. Kız çeyizlerinin vazgeçilmezi harika bir lif örneği olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Lif modelleri oldukça sevilen el işleri arasında yer alırken, kızlarımızın çeyizleri süslemeye devam etmektedir.

Farklı lif çalışmaları oldukça karşımıza çıkmaya devam ediyor. Hanımlarımız yeni lif tasarımlarını siz değerli takipçilerine ulaştırmaya devam ediyorlar.

Banyo lif modelleri yaparak satışa sunan hanımlarımız için karanfil lif modeli yapımı bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı lif modelleri arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak bir çok lir örneğine ve yapılışına ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır detaylı anlatımlı olarak hazırlanan videolar hanımlarımıza lif örneklerini kolaylıkla yapmalarına fayda sağlamaktadır.

Yeni güzel, şık lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Karanfil lif modeli yapılışı

Karanfil lif modeli detayları ve yapılışı

Beyaz, pembe ve yeşil ören bayan kristal lif ipi.

Makas, iğne

7 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

3 ü beyaz 3 ü pembe olacak şekilde yıldız tekniği ile örülmüş dilimler hazırlayıp üstüne KARANFİL şeklini hazırladık en son dilimleri yan fıstık tekniği ile birleştirdik

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayıp ulaşa bilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Karanfil lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ