Gül dalı yuvarlak lif modeli yapılışı

Gül dalı yuvarlak lif modeli yapılışı gül dalı takım lif serimizi yuvarlak modelini yaparak tamamlıyoruz.

Gül dalı yuvarlık lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video destekli olarak anlatımlı yapmanıza oldukça yardımcı olacaktır.

Banyo lifleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde gül dalı yuvarlak lif yapılışı oldukça ilgi görecek lif örneği sizlerin yapılışını bekliyor. Farklı lif örnekleri arıyorsanız sitemizi gezmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklerden de ulaşabilirsiniz diğer lif örneklerine,

Kızlarımız çeyizi içinde gül dalı lif serimiz görselliği ile annelerimizin en çok beğendiği lif modeli olmaya aday diyebiliriz. Severek örebileceğiniz güzel lif modellerimiz sizleri bekliyor.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız istedikleri lif ipi markasını tercih edebilirler. Elinize yatkın tığ seçimi kullanın, yapılışları video anlatımlı olarak detaylı olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Gül dalı yuvarlak lif modeli yapılışı

Gül dalı yuvarlak lif modeli detayları ve yapılışı

Gül dalı yuvarlak lif yapımı

Modelimize 6 numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Yıldız tekniğiyle alt taban yaparak başlıyoruz. 6 dilimli bu taban lifimizin fıstıkları 7 olana kadar büyütüyoruz ve 2 sıra da kutu tekniğiyle ördükten sonra fıstık üzeri pipirik yaparak kenar oyasını da tamamlıyoruz. Süslemeleri için 3 adet gül, 3 adet gül yaprağı 5 adette tomurcuk gül yapıyoruz ve uygun yerlere dikerek modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni,paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Gül dalı yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ