Canım Anne

Gül demeti lif modeli yapımı

Gül demeti lif modeli yapımı

Gül demeti lif modeli yapımı yuvarlak lif örneği arayan arkadaşlarımız içi gül demeti lif örneğini severek yapacağınızı düşünüyoruz.

Lif modelinde kalan iplerinizi değerlendirerek renk uyumlu güzel lif ortaya çıkartmanız mümkündür. Yapılışı kolay olan bu şık lifi kendiniz için veya sevdiklerinize hediye olarak yapabilirsiniz.

Çeyizlik ve siparişleriniz için farklı lif modeli arıyorsanız sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçkalın..

Gül demeti lif modeli yapımı

Gül demeti lif modeli Yapılışı

Lif modelinin yapılışı için 4 renk kullanılmıştır.

Renkler birbirine uyumlu olan renkler.

Lif modeline 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz lifin her sırası farklı renklerle yapılıyor bir sıra yeşil yaprak gibi gözüken sıra ikinci sırada mor gül yapılışı ve 3 sırada beyaz aynı yuva içine batılan fıstıklar lifin bu şekilde ilerliyor toplamda 13 sıra yapıyoruz 13 cü sırada tomurcuk gül yaparak lifi bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Badem şekeri lif modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

Gül demeti lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/GgTj6Vp1cyg
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ