Gül güzeli lif modeli yapımı

Gül güzeli lif modeli yapımı

Merhaba Bugün sizlere görselliği ile tam sizlere göre olduğunu düşündüğümüz Sibel Öztürk kanalının anlatımı olan gül güzeli modelini paylaştık. Kızlarımızın çeyiz hazırlığında mutlaka yaptığımız sanat eseri gibi lif modelleri tercih ediyoruz.

Gül güzeli görselliği ile çeyiz için ve bir arkadaşımıza hediye etmek için çok güzel bir tasarım. Zevkler ve renkler tartışılmaz siz kendinizin sevdiği en güzel renkleri tercih edebilirsiniz .Kendi banyomuz içinde harika bir aksesuar olmaz mı sizce bence gül güzeli modelimizin banyomuz için ayrı güzellik katacaktır.

Görselliği ile yaparken arkadaşlarımızın, sizden özelikle bu modelin örneğini rica edeceğini düşünüyorum. Annelerimiz elinde el işini işlerken gören komşumuz  bu modeli beğenmemesi imkansız gibi sizce bir elinize sağlık çok güzel olmuş örneğini alabilir miyiz. Dedirten bir model olup gözümüze güzel görünen iyi bir çalışma,ev hanımları üretmeden duramayız.

Evimizde çalışarak katkıda bulunmak isteriz.Lif yaparak geçimine katkıda bulunan bayanlar sizin için  müşterisi bol olacak bir  model hepimiz farklı olsun kimsede olmayan tasarımlar istiyoruz. Hele ki çeyiz için annelerimiz farklılığı seviyor.Kızlar için değil erkek çocuğu olan annelerimiz de çeyiz yapıyorlar.Ben elinden her iş gelen bayan arkadaşlarımı kutluyorum.

Evimizin işi çocuk yemek yinede üretmek için uğraşan güzel bayanlarımız .Bizde sizlere buradan video larımızla katkıda bulunuyorsak bir nevi sizlere yardımcı olmak çok güzel bizim paylaşımlarımız. Sizlerin başarısı elinizin emeği ne kadar değerli oluyor.Hediye etiğimiz el yapımı sanatlarımız .

Kullanmaya kıyamıyoruz gül güzeli lif modelimiz. Sizin zevkle yapacağınız yaptığınızda çok güzel oldu .Kıyamadığınız, güzel modelimiz,yapmanızı tavsiye ediyorum görünümüyle etkilediğini düşünüyorum .Videoyu izleyen herkes ben bunu yaparım diyeceksiniz yaparken elimize çok yakışacak ,İplerimiz varsa geçelim yapımına net anlatımlı kolay sizleri yormayan yaparken modelin verdiği güzellik, sizi memnun edeceğini umuyorum.

Deneyenlere kolay gelsin .Bizleri tavsiyede bulunmayı unutmayın .Bu güzel modelini bizler için hazırlayan Sibel Öztürk hanım efendiye çok teşekkür ederiz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ