Gül sultan lif modeli yapılışı

Gül sultan lif modeli yapılışı

Gül sultan lif modeli yapılışı farklı ve yeni lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için gül sultan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok severek yaptığı el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerin vazgeçilmezi çeyiz bohçalarını süsleyen lif modelleri olmaktadır. Özellikle takım lif modelleri bohçalarda tercih edilmektedir.

Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız için video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Kolaylıkla öğrenerek lif modellerini yapabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Gül sultan lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ numarası seçebilirsiniz.

Makas

İğne

8 Yaprak detayı bulunmaktadır.

İlk olarak halka oluşturalım halka içine fıstık uygulaması yapıyoruz. Aralarda 1 zincir ve fıstık tekniği toplam 7 fıstık ile dolduralım.

2 . Sırada her yuvaya çift fıstık yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekilmiştir. Aynı teknik ile istediğiniz sırada yapabilirsiniz. Model anlatımında 11 sıra yapılmıştır.

Yaprak detaylarını yapıyoruz dilim aralarından farklı renk ip ile modelimizi uyguluyoruz. Teknik fıstık uygulamasıdır.

Orta kısma istediğiniz çiçek veya farklı detaylar seçebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gül sultan lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sevilayın Renkli Dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
Serpil’in Lif Sepeti Kanalına teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ