İki şiş bebek patiği yapımı

İki şiş bebek patiği yapımı

İki şiş bebek patiği yapımı kolay model bebek patikleri arayan hanımlarımız için oldukça güzel olan modelimizi video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü şiş patik modelleri sevenler için yapımı oldukça kolay bir model sizleri bekliyor. Tığ işi seven arkadaşlarımız sayfamızda bir çok örneği bulabilirler.

Özellikle bebeklerde örgü patik modelleri çok yapılmaktadır. Yelek ve hırka modeline uyumlu takım olarak patik modelleri oldukça tercih edilmektedir. Sayfamızda kız ve erkek bebekler için farklı patik modelleri için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

İki şiş bebek patiği yapımı

3 Numara şiş kullanımı

2 Adet düğme veya inci

İğne ve makas

İstediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz.

İlk olarak 36 ilmek atarak şişlere başlayalım. Düz örgü haroşa tekniği uygulanmaktadır. Toplamda beş sıra örelim.

Sonrasında 1 düz ve 1 ters örgü uyguluyoruz. Aynı işlemi devam ediyoruz küçük detay örgü tekniği bulunmaktadır. Yalancı selanik modeli yapılmıştır. Dokuz sıra olarak devamında normal düz örgü olarak 2 sıra örüp ve üçüncü sırada ilmekleri keselim.

Dikim aşaması yapılmaktadır. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki şiş bebek patiği yapımı video anlatımlı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ