Gülbeyaz yıldızı lif yapılışı

Gülbeyaz yıldızı lif yapılışı kibar görselliği ile lif sevenlerin beğenisini alacak model olduğunu düşünüyoruz. Yuvarlak lif ama kenar şekilleri seviyorsanız yıldız görselli lif modeli aradığınız lif çalışması olacaktır.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için gülbeyaz yıldızı modeli tercihiniz olabilir. Sayfamızda farklı ve yeni lif modelleri ve tasarım lif örneklerini de bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke de tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri video anlatımlı olarak paylaşılması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız lif modellerini kolaylıkla yapmalarına yardımcı olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Gülbeyaz yıldızı lif yapılışı

GÜLBEYAZ YILDIZI LİF MODELİ YAPILIŞI

İki ren lif ipi ile yapıyoruz istediğiniz renk yapabilirsiniz

2 Numara silikon saplı tığ kullanımı

Yapılışı pembe ipimizle başlıyoruz 6 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz aralarda 1 zincir çıkıyoruz 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz 3 sırada her yuvanın içine 4 lü fıstıklar yapıyoruz ve diğer sıra artış başlıyor bir fıstıktan sonra tam ortada yine dörtlü fıstıklar yapıyoruz her sıra aynı ortada 4 lü yaparak 9 sıra pembe ipimizle ilerliyoruz iki sıra beyaz yapılıp son sırada 4 zincir çekerek pıtırcıklar yapıp lifimizi bitiriyoruz.

Ortasına iki katlı puf çiçeği yapıyoruz puf çiçeği yapılışı 6 zincir çekerek başlıyor zincir içine 4 er zincir çekerek 6 tane yuva yapıyoruz yuvaların her birinin içine 8 dolgulu fıstıklar yapıyoruz ikinci katı için yine 4 er zincir çekerek 12 yuva oluşturuyoruz içlerine 8 dolgulu fıstıklar yaparak tamamlıyoruz ve lifimizin ortasına sabitleyip lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Gülbeyaz yıldızı lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ