Gülgözde uzun lif yapılışı

Gül gözde uzun lif yapılışı çeyizler için takım lif modeli arayanlar için güzel ve şık takım olarak çalışılmış lif modelinin uzun lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapımı düz zemin üzerine çiçek detayı ile süslenmiş bir lif modelidir. Yapımı video anlatımlı olarak yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde kolaylık sağlamaktadır.

Sayfamızda bir çok lif modelini de bulabilirsiniz. Yeni ve farklı lif çalışmalarımız oldukça fazla bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlerle buluşmaya devam etmektedir. En yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gülgözde uzun lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

2 Adet plastik halka

Dikişsiz lif modelidir.

Uzun taban üzerine gül ve yaprak detayı yapımı ile süsleme yapılmıştır.

Sihirli halka içine aralarda 1 zincir toplamda 6 fıstık yapalım. Devamında fıstık tepesine bir kapalı fıstık tepesine açık fıstık dimine açık fıstık birlikte kapatalım aralarda yine zincir. Bu şekilde devam etmektedir.

Yıldız tekniği ile artırma tekniği uyguluyoruz. Dilimleri oluşturuyoruz. İstediğimiz boyuta gelene kadar devam edelim. 3 Yuvarlak parça hazırlanıyor. Birbirine birleştirip uzun lif elde etmiş oluyoruz. Yaprak ve gül detayını yapıp dikişsiz süslüyoruz. Sizler isterseniz dikebilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Gülgözde uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ