Güllerin yıldızı yuvarlak lif yapımı

Güllerin yıldızı yuvarlak lif yapımı

Güllerin yıldızı yuvarlak lif yapımı takım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için harika lif takım modelini yapabilirsiniz.

Güllerin yıldızı lif modeli uzun, yuvarlak ve yıldız modeli olarak üç parça örneği siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle çeyiz bohçalarında takım lif modelleri tercih eden arkadaşlarımız için şık lif takımı olacaktır.

Farklı lif modelleri için yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Güllerin yıldızı yuvarlak lif yapımı

Güllerin yıldızı yuvarlak lif modelimiz için gerekli malzemeler
4 renk lif ipi
7 numara tığ
İnci
Makas
İğne ve iplik

Yapılışı: Güllerin yıldızı yuvarlak lifimizin öncelikle tabanını örüyoruz. Yıldız örgü tekniği ile ördüğümüz tabanımızı ortadan 6 fıstıkla başlayarak 6 dilim haline getiriyoruz. Her sırada her dilim sonunda arttırma işlemi yaparak 10 sıra bu şekilde örüyoruz. Kenar uygulaması olarak pıtırcıklı trabzanlar yaparak dantel görüntüsü verdiğimiz lifimizin kenarını tamamlıyoruz.

Her dilim üzerinde dikişsiz yaprak uygulamamızı tamamlayarak çiçekleri hazırlayıp yaprakların üstüne gelecek şekilde dikerek sabitliyoruz. Çiçeklerimizin ortalarına incilerde dikerek modelimize şıklık katıyoruz. Böylelikle takım haline getirdiğimiz lifimizi yuvarlak olarak 3. parçasını da tamamlamış oluyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güllerin yıldızı uzun lif modeli yapılışı

Güllerin yıldızı lif yapımı

Güllerin yıldızı yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ