Güllerin yıldızı lif yapımı

Güllerin yıldızı lif yapımı yeni tasarım harika görselliği ile çeyizlerin favorisi olacaktır. Yapılışı detaylı video anlatımlı olarak siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri tasarım lif örnekleri ile devam etmektedir. Çeyizler için güllerin yıldızı farklı renk tonları ile yaparak nişan bohçalarında yer alacaktır. Güllerin yıldızı takım lif modelleri arasında yer alacaktır.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif modelimiz oldukça bol sipariş alacağını düşünüyoruz. Farklı lif örnekleri içinde linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Güllerin yıldızı lif yapımı

Malzemeler: 4 renk lif ipi
7 numara tığ
İnci
Dikiş için iğne ve iplik
Makas

Yapılışı: Yıldız lifimizi yıldız örgü tekniği ile dilimler halinde örüyoruz. 6 adet baklava dilimi seklinde dilimler hazırlıyoruz. Her bir dilimin üstüne dikişsiz olarak yaprak uygulamasını yaptıktan sonra lifimizi birleştiriyoruz. Dilimlerin arasından tekli fıstıklar örerek bir bütün haline getirdikten sonra kenar oyasını örüyoruz. Bu işlemleri bitirdikten sonra en son kat kat ördüğümüz güllerimizi her dilime dikerek sabitliyoruz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güllerin yıldızı lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ