Haroşalı kolay patik yapımı

Haroşalı kolay patik yapımı L patik modeli oldukça kolay olan herkesin yapabileceği bir patik örneğidir. Ayağınızda oldukça şık duran çeyizlik ve günlük kullanım için uygun patik modelidir.

Çeyizlik kolay patik örneği arayan arkadaşlarımız için çok güzel olduğunu düşündüğümüz bu güzel modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız haroşa tekniği yapımı olduğu için kolaylıkla izleyerek video anlatımı yapabilirler.

Patik modelini renk seçimini kıyafetlerinizi göre uygulayarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Süsleme için farklılıklar tercih edebilirsiniz. İnci olabilir, işleme tercih edebilirsiniz. İstediğiniz gibi süsleyerek kullanabilirsiniz. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Haroşalı kolay patik yapımı

38, 39 Ayaklar için uygundur.

Patik ipi kullanımı

3 Numara şiş kullanımı

İlk olarak 24 ilmek şişe atalım. Haroşa tekniği örelim en son iki ilmeği örmeden alalım arka yüzünde hepsini örelim. Aynı işlemi 52 diş haraşo olana kadar devam edelim. Sonrasında arttırma yapıyoruz. Toplamda 30 ilmek arttırıyoruz. Bu şekilde devam etmektedir. Modelin detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

İkinci patik modeli de aynı şekilde yapılmaktadır. Sadece dikişi farklıdır.

Patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Haroşalı kolay patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ