Güllü Kenar Dantel Modelleri

Güllü Kenar Dantel Modelleri

Örgüyle arası iyi olanlar bilirler, çiçek motifleri özellikle tığ işlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Çiçek deyince de akla elbette ilk gelen gül oluyor haliyle. Gülün yakışmadığı yer, güzelleştirmediği mekan olabilir mi hanımlar? Haklısınız, bize göre de yok. Gülleri kenar modellerinde görmeyi de çok sevdiğimizden, güllü dantel kenar örnekleri; havlu, vitrin peçetesi, mutfak takımları, perdeler, masa örtüleri ve nevresim takımlarında karşımıza çıkmakta. Örülmesi zevkli ama biraz da zahmetli olan gülleri siz de seviyorsanız, kolay güllü kenar yapımı ile işe başlayabilirsiniz hanımlar. becerileriniz ve örgü deneyimleriniz arttıkça daha zor motiflere de geçebilir, dilediğiniz örneği istediğiniz yere uygulayabilirsiniz.

Dantel kenar modellerinde bazıları tek renk kullanmayı tercih etse de işin içine güller girince araya renk de katılması gerçekten hoş duruyor bizden söylemesi hanımlar. Tığ işi güllü kenar modelleri ile biraz vakit geçirirseniz eminiz siz de bize hak vereceksiniz. Güllü kenar modellerinizde renk kullanmak isterseniz, uygulayacağınız malzemenin tek renk olması daha hoş ve şık duracaktır. Örneğin düz renk bir havlu kenarına öreceğiniz kenar dantelindeki gülleri farklı renkten yaparsanız, bütün dikkati örgünüze çekmiş olacaksınız ki bu da sunumlarınızı yaparken aynı zamanda el emeğinizin keyfini ve gururunu da size yaşatacaktır. Dantel kenar örneklerinizi konu komşudan ya da internetten almış olsanız da uygulayacağınız yer, malzeme ve renkler sizin seçiminiz olacağından, ürettiğiniz el işleri tamamen sizin hayal gücünüzü ve zevkinizi yansıtacaktır. Ne kadar hamarat ve zevk sahibi olduğunuzu bir an önce göstermeye ne dersiniz sevgili hanımlar?

Güzellik ve bakım konusunda merak ettiğiniz doğal tarifler ve püf noktalarına ilgili kategorimizde bu linkle ulaşabilirsiniz. Sitemizin web adresini sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınızda dostlarınız da internete sizin kadar keyifli zamanlar geçirecek, bilgilerine yenilerini ekleyeceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ