Güllü Yeni Dantel Havlu Tam Çeyizlik Yapılışı

Güllü yeni dantel havlu tam çeyizlik yapılışı havlu detayında uç kısım ve havlu köşesinde dantel detayını seviyorsanız üçlü havlu kenar modelini uygulayabilirsiniz. Düz havlunun köşesine ördüğünüz büyük danteli ister dikerek veya piko yapılışı ile uygulayarak uç kısmında aynı modelden örüp dikildiğinde orta ağır ve güzel havlu ortaya çıkmaktadır.

Sizler havlu kenar yapılışlarında hangi örnekleri veya havlu modellerinde danteli seviyor musunuz ? yoksa hazır fisto, güpür mü sevenlerden misiniz ? çeyizler dışında dantel modeli kullanımı sevenler var. Birde çalışan kısım dantel detayının zor olduğu düşünüp tercih etmemektedir. Havlu kenarında dantel güzel olduğu kadar uğraşması ütü yapımı olmaktadır. Buda vakti olmayan hanımlarımıza vakit kaybı olduğundan dantel havlu kullanım yerine dantelsiz ve hazır kenarlı havluları tercih etmektedirler. Dantel sevenler sayfamızdan birçok örneğe ulaşabilirler…

Havlu kenarı, havlu kenar örnekleri, çeyizlik havlu kenar yapılışları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel modelleri için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Güllü Yeni Dantel Havlu Tam Çeyizlik Yapılışı

Sizlere tam da sonbahara girdiğimiz bu günlerde güzel çeyizlik havlu kenarı modelleri yayımlayayım dedik. Eskisi kadar değişik modeller bulunmuyor herkes örneklerini yayınlıyor artık birbirinin benzeri örnekler çıkıyor. Bende bunu bilerek sadece sizlerin aramalarda bu tarz örnekleri de görmek isteyeceğinizi düşünerek havlunun köşesine geçirilen ve iki kenarı ayrı şekilde örülen bu havlu kenarını yayımlamayı düşündük. Tam çeyizlere uygun olacak bir model bence kullanış yönünden sıkıntı olabilir ama çeyizde de bulunması gereken örnek olacaktır. 
dantel havlu kenarı örnekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ