Canım Anne

Güllü Yıldız lif modeli yapılışı

Güllü yıldız lif modeli yapılışı çeyizlik lif örneği arayan arkadaşlarımız için oldukça şık lif modelidir. Gül çiçeği teması kullanılmıştır. Siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyorum.

Lif modelleri hanımlarımızın hem el işleri hemde sipariş aldıkları ekonomik kazançları olarak yapılmaktadır. Birbirinden güzel tasarımlar yaparak bizlere sunmaktadırlar.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan lif modellerine güllü yıldız lif modelini ekleyebilirsiniz. Annelerimizin severek örecekleri bir lif çalışması olacaktır.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız için de güzel lif modeli olacaktır. Bol siparişler getirmesi dileklerimle, farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için de lif modellerinde video anlatımları sizlere oldukça yardımcı olacaktır. İzleyerek aşama aşama yapabilirsiniz. Yeni ve en güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Güllü Yıldız lif modeli yapılışı

GÜLLÜ YILDIZ LİF MODELİ YAPILIŞI

Lif modelinde 3 renk lif ipi kullanıyor. Beyaz, yeşil ve sarı, beyaz ana renk yeşil yapraklar sarı ise gülleri için güllerini istediğiniz renk yapabilirsiniz.

2 Numara silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modelinde beyaz ipimizle üst üste 8 fıstıkla başlanıyor 3 sıra yıldız tekniği uygulanıyor. 4. sırada yeşil renkle yapraklarımızı yapıyoruz 3 sıra beyaz ipimizle 3 lü yıldız tekniği ile örüp 4. sırada yine yeşil yapraklarımızı yapılıyor 6 parça aynı teknikle örülüyor sarı ipimizle 6 parçayı birbirine ekliyoruz ortada olan yeşil yaprağımıza sarı ipimizle güller yapıp lif modelimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin teşekkürler.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda bizleri beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güllü yıldız lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: