Günde 4 Dakikaya Düz Bir Karın

Günde 4 Dakikaya Düz Bir Karın

Özellikle kadınlar doğum gibi sebeplere bağlı olarak karın bölgesinden daha fazla kilo almakta ve yağlanma sorunu yaşamaktadır. Karın bölgesindeki yağları eritmek ve dümdüz bir karına sahip olmak aslında tahmin ettiğiniz kadar zor değildir. Bunun için yağ yakan besinleri tüketmeniz, dengeli ve düzenli beslenmenizin yanı sıra karın eriten egzersizler yaparak kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz. Ancak bu hareketlerin etkili olabilmesi için düzenli olarak her gün yapılması gereklidir. 4 dakikada düz bir karın için yapmanız gereken egzersiz ve hareketler ise aşağıdaki gibidir;

  • Karın kaslarınızı yakmak, düz bir karına sahip olmak için öncelikle yaptığınız hareketleri her gün düzenli olarak yapmalısınız. 1 gün yapıp 2 gün yapmayarak bir sonuca ulaşamazsınız. Karın kasınızı çalıştıracak en etkili hareket ise elbette ki mekik çekmektir. İlk gün 10 sayı ile başlayıp azar azar her gün artırabilirsiniz. 4 5 dakika bile ayırsanız sizin için bu yeterli olacaktır. Önemli olan etkili ve düzenli olarak yapmaktır.

gunde-4-dakikaya-duz-bir-karin

  • Karın eritmek ve dümdüz bir karına sahip olmak için en etkili hareketlerden biri de yere sırt üstü yatınız ve dizlerinizi yukarı kaldırınız. Ardından yanlardan topuklarınıza değmeye çalışınız. Bu hareketi her gün 4 5 dakika tekrarlayarak karın yağlarınızı eritebilirsiniz.

gunde-4-dakikaya-duz-bir-karin

  • Yine sırt üstü yatarak bacaklarınızı düz bir şekilde aşağı yukarı hareket ettirin. Bu hareket de düzenli olarak yapıldığında karın yağlarını yakmak için oldukça etkilidir.

gunde-4-dakikaya-duz-bir-karin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ