Güzel ay çiçek lif yapımı

Güzel ay çiçek lif yapımı yuvarlak lif sevenler için yapılışı kolay görselliği güzel olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı renk seçeneği yapabileceğiniz güzel ay çiçek modelini çeyizler ve siparişler için yapabilirsiniz. Yeni lif örmeyi öğrenen arkadaşlarımız içinde lif modelimiz oldukça kolaydır. Video anlatımlı lif modelleri hanımlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Modellerin örneğini kolaylıkla yapabilmeleri sağlamaktadır.

Sayfamızda yeni tasarım lif modelleri, takım lif modelleri ve bir çok lif modelini bulabilirsiniz. Lif sevenler için lif modellerine oldukça sık yer vermeye devam etmekteyiz. En güzel ve yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Güzel ay çiçek lif yapımı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Orta kısımdan aşlanmaktadır.

İlk olarak 6 zincir ile halka oluşturalım, ikili trabzan yapalım toplam 13 kutu olacaktır aralarda zincir çekerek trabzanları yapalım. Diğer renk ip ile beş dolgulu fıstık yapıyoruz. Her yuva içine aralarda zincir çekerek sırayı tamamlayalım. Beyaz ipi tekrar bağlayıp ara zincir içlerine çift fıstık tekniği yapıyoruz.

Devamında tekli fıstık ile aynı işlemi devam ediyoruz. Toplamda 5 sıra örülmüştür. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Güzel ay çiçek lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ