Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

Havlular sıklıkla kullanıldığı için her çeyizde bulunan parçalardan biridir. Her evde kullanıldığı içinde çeyiz sandıklarımızın demirbaşlarından birisi olmayı başarmıştır. Danteli hayatımızın her köşesinde adapte ettiğimiz gibi bunu havlulara da yansıtmışızdır. Havlular çeyizlerimizin vazgeçilmezlerinden birisi olduğu için kenarlarına yapılan dantellere de büyük önem verilmektedir. Çeşit çeşit, farklı şık tasarımlarda havlu kenarı modelleri bulmak mümkündür. her geçtiğimiz sezon bu modellere yenileri eklenmektedir. Her kadın evinde banyosunda bu şıklığı yakalamak ve görmek ister. Bunun içinde her sene yeni modeller ortaya çıkmaktadır.

Yaptığımız ipin kalitesi ve şekli ördüğümüz modelin farklılaşmasına da sebep olabilir. Örneğin son yıllarda simli iplikle örülen havlu kenarları trend olmuştur. Hemen hemen her kızın çeyizinde yerini almıştır. farklı iplerle örüldüğü gibi aynı zamanda dantele farklı objeler eklenerek de değişik, farklı havlu kenarları ortaya çıkmıştır. Pulla, halka ile oluşturulan modeller bunlara örnek olarak verilebilir. Özellikle de halka ile olan modeller son yıllarda fazlaca rağbet görmeye başlamıştır. Daha şık ve zarif modellerden hoşlanan kadınların tercihleri arasında yer almıştır. Yapımı diğer havlu kenarlarından biraz daha zahmetli ve zaman alıcıdır. Tığ işi ile yapılan halkalı havlu kenarları artık her kızın çeyizini süslemeye çoktan başlamıştır. Çeyizinde farklı modeller olmasından hoşlanan bayanlar için kaçınılmaz bir fırsattır.

Birbirinden farklı halkalı havlu kenarı modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden şık ve zarif modellerimizi sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Halkalı modellerimiz bütün şekilde örüldüğü gibi parçaları birleştirilmesi ile ortaya çıkan modellerimiz de mevcuttur. Sizde sitemizdeki görselleri inceleyerek istediğiniz modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Her ne kadar uğraştırıcı da olsa çıkacak olan muhteşem sonuç için bu emeğe değeceğini düşünüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ