Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarları hamarat hanımların elinden düşmeyen el iş modellerindendir. Havlu kenarları kızların çeyizinin başlıca eşyalarından olmakla birlikte genç kızlar daha küçükken çeyiz sandıklarına havlu kenarı modelleri atılır. Annelerimiz eğer kendileri dantel örmeyi biliyorsa kendileri örer, bilmiyorlarsa da eş dost zaten hediye eder. Eğer elinden dantel gelen eş dost yoksa da bu işi ticaret olarak yapan hanımlardan yeni havlu kenarı modelleri satın alınır.

halkali-havlu-kenari-modelleri-6

 

Halkalı havlu kenarı modelleri de modası geçmeyen havlu kenarı örneklerindedir. Piyasada satılan küçük halkalarla yapılır. Dantelin başlangıç zincirleri yerine bu halkaların etrafına zincir çekerek dönülür. Bu işlem dantelin göbeğinin çok daha düzgün olmasını sağlar. Ayrıca genel olarak dantelin kalıp gibi durmasına da yarar.

halkali-havlu-kenari-modelleri-1

Halkalı havlu kenarı örnekleri elden ele dolaşırken hemen her gün bu modellere yenileri eklenir. İnternetle henüz tanışmayan hanımlar birbirlerinden örnekler alıp verirler. Basılı yayında yani gazete ve dergilerde de el işi sayfaları vardır. Bu hamarat hanımlar bu sayfalardan da yararlanırlar. Halkalı havlu kenarı örnekleri genel olarak kolay dantel modelleri sınıfına girer.

halkali-havlu-kenari-modelleri-5

Biz de www.canimanne.com sitemizde elimizden geldiğince gündemdeki modelleri takip ederek sizlere havlu kenarı dantel örnekleri özellikle de halkalı dantel modelleri yayınlamaya çalışıyoruz. Ayrıca video içeriklerimizde de çeşitli konularda video anlatımlı yayınlar yapıyoruz. Zaman zaman bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip eden hanımların yolladıkları içerikleri de yayınlıyoruz.

halkali-havlu-kenari-modelleri-3

Eğer sizler de sitemizdeki kategorilerimizden her hangi bir başlıkla ilgili bir konuyu bize yollamak isterseniz yayınlayabiliriz. Bunu bize yorum olarak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi gezerken beğendiğiniz içeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızda ve yine sosyal medyada üye olduğunuz gruplarda paylaşırsanız bu içeriklerden daha çok kişinin yararlanmasına ve bizim de daha çok kişiye ulaşabilmemize vesile olursunuz. Pek çok halkalı havlu kenarı örnekleri ile ilgili içeriği dantel modelleri kategorimizde bulabilirsiniz.

halkali-havlu-kenari-modelleri-4

halkali-havlu-kenari-modelleri-10

halkali-havlu-kenari-modelleri-8

halkali-havlu-kenari-modelleri-7

halkali-havlu-kenari-modelleri-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ