Halkalı uzun lif modeli yapımı

Halkalı uzun lif modeli yapımı oldukça güzel olan çiçek detayları ile süslemiş şık lif modelini çeyizler için ve siparişler için tercih edebilirsiniz.

Faklı renk tercih ederek çiçekleri yapabilirsiniz. Özellikle uzun lif seviyorsanız halkalı uzun lif örneğini uygulayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda kare, kese, yuvarlak, takım lif yapılışları göz atabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Örgü el işleri olunca akla ilk gelen lif modelleri olmaktadır. Yapılışları kolay olan ve seçeneği oldukça fazla bulunan lif modelleri her kesime hitap etmektedir. Kolay, zor, basit, çiçekli, uzun, sayısız örnek seçeneğini bizlere sunulmaktadır. Yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Halkalı uzun lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Plastik halka 2 adet

Modelimiz yıldız tekniği ile örülmüştür, uzun zemin hazırlayıp üstüne çiçek detayları yapılmaktadır. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Halkalı uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ