Hamilelere Yazlık Kıyafet Önerileri

Hamilelere Yazlık Kıyafet Önerileri

Hamileler için yaz ayları oldukça sıkıntılı süreçlerdir. Alınan kilolar, hamileliğin getirmiş olduğu hormonsal değişiklikler ile aşırı sıcak ve nem birleştiğinde çekilmez bir hal alır. Ancak yaz aylarında doğru kıyafet seçimi sayesinde daha rahat edebilirsiniz.

Karnınız gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Belli bir haftayı geçtikten sonra ise üzerinize göre parçalar bulmak daha da zorlaşmaktadır. Ancak birkaç püf noktasına dikkat ederek şık kombineler elde edebilirsiniz.

Hamiler için yazlık kıyafet önerileri 

  • Öncelikle yaz ayları sıcaklığın yüksek olduğu zamanlar olduğu için koyu renk kıyafet giyinmekten kaçınmalısınız. Açık tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı parçaları tercih ederseniz güneş ışığını daha az çekeceği için daha rahat edersiniz.
  • Hamilelik sürecinde alınan kilolarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eskiden giydiğiniz gibi dar kot pantolonlar, bluzlar veya gömleklerden uzak durmalısınız. Özellikle de yaz aylarında daha çok içinde rahat edeceğiniz bedeninizi sıkmayan, salaş kıyafetleri doğru kombine ederek de şıklığı yakalayabilirsiniz.
  • Yaz ayları için hamile annelere en ideal kıyafet elbette ki tek parça halinde inen, aşırı dar olmayan, yumuşak ve ince kumaşı olan elbiselerdir. Sizlerde size en çok yakışacak açık tonları belirleyerek alışverişinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz.
  • Özellikle göbek kısmı bol inen gömlekler, bluzlar, elbiseler yaz aylarınızın favorileri olmalıdır. Pantolon giymek yaz ve hamile olan bayanlar için pek ideal olmasa da giymek istediğinizde sizi aşırı sıkmayan, dar olmayan modelleri tercih ediniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ebru can dedi ki:

    Bende bu yaz dan ürün aldım oldukça beğendim. Sizin görsel koyduğunuz ürünler hangi firmanın anlamadım.

BİR YORUM YAZ