Harika El Yapımı Bileklik Modelleri – 10 Adet

Harika El Yapımı Bileklik Modelleri – 10 Adet

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan aksesuarlarda önemlidir. Doğru aksesuar seçimi ile harika kombineler yapabilirsiniz. Hazır olarak alabileceğiniz aksesuar çeşitleri olduğu gibi aynı zamanda el emeği, el yapımı olarak yapılan modeller de bulunmaktadır. Özellikle de el yapımı olan bileklik modelleri oldukça dikkat çekici olmaktadır.

El Yapımı Bileklik Çeşitleri 

  1. Hapishane işi boncukla yapılan bileklik modelleri son zamanlarda oldukça trend konumundadır. İster tek renk boncukla isterseniz birden fazla renk boncukla yapabilirsiniz.
  2. Kristal taşlar son zamanlarda aksesuar yapımında sıklıkla kullanılmaktadır. Kristal renkli taşlar ile yapılan bileklikler ile kombinelerinizi renklendirebilirsiniz.
  3. Rokoko çiçekli bileklikler
  4. İnci boncuklar ile yapılan bileklikler
  5. Jasper doğal taş ile yapılan bileklik modelleri de son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır.
  6. Kum boncukla yapılan bileklik modelleri
  7. Renkli arkadaşlık bileklikleri yaparak arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  8. Örgü her alanda kullanıldığı gibi bileklik yapımında da kullanılmaktadır. Penye iplikten yapılan örgü bileklikler yaparak kombinelerinize renk katabilirsiniz.
  9. Boncuklu tığ işi bileklik yapımı modellerini inceleyerek sizlerde deneyebilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için kendinize alternatif olarak yapabilirsiniz.
  10. Gül işlemeli veya çiçek işlemeli kanaviçe bileklikler de bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Özellikle de işlemenin moda olduğu bu sezonda bu bileklikleri deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ