Haroşalı işlemeli patik yapımı

Haroşalı işlemeli patik yapımı

Haroşalı işlemeli patik yapımı çok şık bir patik modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir. Haroşalı olması kolaylığı sağlarken işlemeli olması ise görselliği ile güzelliğini ön plana çıkaran patik modelimiz hanımlarımızın dikkatini çekecek bir patik modeli olacaktır.

Kızlarımızın çeyizi için de en çok yapılan patik modellerine yenisi eklemek isteyen annelerimiz için haroşalı işlemeli patik yapımı çeyiz bohçalarını süslemek için en güzel patik örneği olduğunu düşünüyorum.

Örgü patik modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için de işlemeli patik modelimiz siparişleri için aranan patik modeli olacaktır. Farklı patik örnekleri arıyorsanız sayfamızı ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklayarak birbirinden güzel patik modellerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Haroşalı işlemeli patik yapımı

İşlemeli patik yapılışı

4 Renk ip tercih edilmiştir.

3 Numara şiş kullanılmıştır.

Burun kısmından başlanan modelimize 18 ilmek atarak başlıyoruz. İlk sırada işlem yapmadan örelim. İkinci sıra da artırma işlemi yapıyoruz. Örgümüzüm üçüncü sırasında ter yüzünü hiç bir işlem yapmadan haroşa örüyoruz. 4 cü sıramızda yine artırma işlemi yapıp arka yüzünü yine aynı şekilde örüyoruz. Toplam da 48 ilmek olana kadar aynı işlemi yapalım. Haroşa sayımızda 21 diş olana kadar örelim. Patik modelimizin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Patik modeli, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Haroşalı işlemeli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ