Çiçekli Kese Lif Yapımı

Çiçekli Kese Lif Yapımı

Çiçekli kese lif yapımı kese lif modeli sevenler için çiçek temalı harika bir lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Kese lif modeli sevenler için güzel bir lif örneği beklemektedir. Görselliğinde çiçek detayları tercih edilmiştir. Sizlerde çiçek detaylarını seviyorsanız yapılması gereken güzel bir kese lif modeli sizleri beklemektedir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde en çok yapılan el işleri arasında yer alan lif modellerini annelerimiz severek bir çok lif modelini yapmaktadırlar. Çiçekli kese lif modelimizi umarım severek yapacağınız bir model olacaktır. Kese lif modelini sabunluk olarak kullana bilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan hanımlarımıza alternatif olabilecek kese lif modeli bol sipariş getire bilir. Çiçekli kese lif örneği yapılışı oldukça kolay olan ve beğenilen bir lif çalışmasıdır. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak birbirinden güzel lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek ve öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Detaylı anlatım ile modellerimizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen herkese kolay gelsin.. HOŞÇAKALIN

Çiçekli Kese Lif Yapımı

Kese lif modeli yapılışı

İstenilen lif ip markası tercih edebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi

3 zincir ile başlayıp ikinci zincir içine üçlü doldurup fıstık yapalım. Toplamda 6 fıstık yapıyoruz. 7 ci fıstık yapıp kapatmadan yanına değil bir sonraki fıstık arasına tekrar fıstık yapıp ikisini bir kapatalım. Toplam da 5 şe beş bir kare yapacağız. Modelimizde 2 li fıstık yapıp toplamda yandan 5 fıstık olana kadar lif modelimizi örüyoruz. Kese lif modelimizi detaylı uygulamak için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modeli, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli Kese Lif Yapımı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif kese modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı ( örgü sevdası) kanalına ait bir modeldir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ