Haroşa ve pirinç modeli patik yapımı

Haroşa ve pirinç modeli patik yapımı iki örnek uygulaması yapılmış olan harika patik modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. İster günlük ister çeyizlik olarak yapabileceğiniz harika patik modelidir.

Haroşa ve pirinç modeli patik yapılışını severek örüp giyebileceğiniz veya hediye olarak yapabileceğiniz. Ayakta hoş görülen çok farklı bir patik çalışmasını bugün siz değerli takipçilerimizin yeni patik modellerini takip edeceğini düşünerek yayımladık beğendiğiniz patik modeli olacaktır.

Kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan patik modelleri yer almaktadır. Nişan bohçalarını süsleyen patik yapılışları en çok sevilen el işleri arasında yer almaya devam ediyor.

Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde haroşa ve pirinç modeli patik yapılışı sizler içinde güzel örnek olacaktır. Farklı patik örnekleri arıyorsanız. Sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Yeni patik yapmaya başlayan, öğrenen hanımlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Haroşa ve pirinç modeli patik yapımı

36/37 Numara ayaklar için uygundur.

Patik ipi istediğiniz marka tercih edebilirsiniz.

İp kalınlığı ve inceliğine göre şiş tercih edebilirsiniz.

İlk olarak 16 ilmek atarak başlayalım ilk sıramızı haroşa örelim. 2 ci sırada arttırma yapıp bir ters bir düz örüp devam edelim baş ve son kısmında bir ilmek artırma yapalım. Arka kısmında tersin üstüne düz düzün üstüne ters örelim. Ön kısmında yine arttırma yapıp aynı şekilde ters üzerine düz, düzün üstüne ters örüp devam ediyor. İlmeklerimiz 42 ilmek olana kadar artırmalara devam edelim. Toplamda 24 sırayı tamamlıyoruz. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Modelimiz karış gibi olsa da oldukça kolay bir modeldir. İsterseniz bütün modeli haroşa veya farklı bir örnekle uygulaya bilirsiniz.

Patik yapımı, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Haroşa ve pirinç modeli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ