Hello kitty lif yapılışı

Hello kitty lif yapılışı çok şirin olan lif modeli kese lif modeli olarak kullanıla bilecek harika görüntüsü ile çok şık bir lif tasarımı olarak banyo lif yapılışlarında yerini almaktadır.

Lif modelleri oldukça çok sevilen el işleri arasında yeri birinci sırada yer alırken, banyo liflerini yaparak satış yapan arkadaşlarımız içinde hello kitty lif yapımı sizlere bol bol sipariş getirmesi diliyorum.

Kızların çeyizleri için de lif yapılışları oldukça önemli olmaktadır. Annelerimiz severek yapmaktadırlar. Hello kitty lif kese yapılışını severek yapmanızı diliyorum ve video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni ve ilk defa yapmayı düşünen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça yardımcı olacaktır. Farklı lif ip markaları kullana bilirsiniz, farklı renklerde yapabilirsiniz. Tığ seçimi elinizin ayarına ve ipin kalınlığı inceliğine değişim göstere bilmektedir.

En güzel lif modelleri ve yapılışlarında tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Hello kitty lif yapılışı

Hello kitty lif modeli detayları ve yapılışı

Hello kitty lif modeli

Gerekli malzemeler

4 Renk istenilen marka lif ipi tercih edilmiştir.

5 Numara tığ seçimi

Dikim için iğne ve makas

Yapılışı 12 fıstıkla başlanılan. Örneğimiz, devamında eksiltme, düz ve arttırma işlemleri yapılarak yüz kısmını iki dilim olarak örüyoruz. Lifimiz figür model olduğu için iki göz ve bir burun yapılıyor. Son olarak iki dilimi birbirine denk gelecek şekilde kenar oyası yapıyoruz ve bağcıkları ponpon yapıp yerleştirip bitiriyoruz.

Lif yapımı, lif modeli ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Hello kitty lif yapılışı video anlatımlı olarak izleye bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel şirin lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
Hello kitty lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ