Her Kıyafetinize Ayrı Bir Saç Bandı

Saç bandı yapmak çok kolay ve ucuz. Eski t-shirtlerinizden saç bandı yapabilirsiniz. Hatta her kıyafetinize ayrı saç bandı yapın.  Hem eski t-shirtlerinizi değerlendirmiş hem renk renk saç bantları elde etmiş olursunuz. Pratik saç bantlarını yapmak çok kolay.  Kullanmadığınız ya da atmaya kıyamadığınız t-shirtlerinizi kendiniz için renk renk saç bantlarına dönüştürebilirsiniz.

Saç bandı yapımı oldukça kolay, maliyetsiz, keyifli ve ekonomiktir. Yapmanız gereken eski giymediğiniz ya da atmaya kıyamadığınız bluz ya da thirtlerinizi değerlendirmek.

Saç bandı nasıl yapılır? T-shirtünüzün önce alt kısmını kesmelisiniz. Kestiğiniz parça bel kısmıdır. Sonra kendi belirlediğiniz kalınlıkta düz bir şekilde t-shirtünüzü kesin. Kestiğiniz parçayı bir zemin üzerinde sekiz harfi gibi yapın. Bir tarafını tekrar dolayın. Doladıktan sonra iki parçayı üst üste getirin ve saç bandınız hazır.

canım anne-90

Başınıza geçirin ve istediğiniz kalınlığı elde ederek saç bandınızı kullanın. Saçlarınız ister açık ister toplu olsun aç bantları hem toparlayıcı hem şık bir görüntü verir.

Saç bandı yaptıktan sonra artık her kıyafetinize uygun yeni saç bantları yapabilirsiniz. Saç bandı yapımı ile ilgili görsel ve videolardan da faydalanabilirsiniz.  Çok pratik ve rahat kullanımlı saç bantlarını  her yerde kullanmanız mümkün. Özellikle sıcak havalarda topladığınız saçlarınıza yaptığınız saç bandını takarak rahatça kullanabilirsiniz.

Giysilerinize göre uygulayacağınız saç bantları bu yıl oldukça moda. Evde hem keyifle vakit geçirip hem de renk renk  saç bantları yapmak çok mümkün. Saç bantlarını aynı zamanda fularlarınızdan da yapabilirsiniz. Fular kullanırken yapmanız tek gereken bağlayarak kullanmak olacaktır. Böylece fularlarınızı farklı şekillerde kullanmış olursunuz.

canım anne-89

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ