Hızlı Saç Uzatan Doğal Formül!

İnsanoğlu için dış görünüm çok önemlidir. Ama özellikle bayanlar için dış görünüm; olmazsa olmazları arasındadır. Giyim, kuşam da buna dahildir. Bayanlar için saç kavramı ise çok çok önemlidir. Peki, doğal saçlara kavuşmak zor mudur? Bunun çeşitli yolları vardır; ama öncelikle saçlar neden yıpranır, dökülür ve sağlıksız bir görünüme sahip olur, bunlardan bahsedelim. Yeterli su olmayan vücutta, hızla saç dökülmeye başlar. Hızlı saç uzatan doğal formül için su içmek gayet basit bir yöntemdir.

blank

Uzmanlara göre her insanın günde en az 2 litre yani aşağı yukarı 8 su bardağı su içmemiz gerektiğini söylüyorlar. Yeterli ve düzenli beslenme de dökülmeye neden olan diğer bir neden. Protein alımı saç için ciddi anlamda faydalıdır. Saçın doğal bir görünüme sahip olmasını sağlar.

blank

Saçlarınızı Yıkarken Dikkat Edin

Saçı yıkarken çok yıpratmadan yıkamaya özen göstermelisiniz. Sabah akşam saçı taramak da oldukça faydalıdır; çünkü saçınızı her taradığınızda saç derinizde kan dolaşımı artacaktır. Hızlı saç uzatan doğal formül için karanfil suyunu kullanabilirsiniz. Henüz pek duyulmadı; ama bizim bu yazımızdan sonra tercih edileceğini düşünüyorum. 15 adet karanfili kaynayan suyun içerisine atın ve 15 dakika boyunca kaynatın. Sonra cam bir kavanozun içerisine alın, ılımaya başlayınca da süzün. Ve ılıkken temiz saça uygulayın. Saçınızı tekrardan durulamanıza gerek kalmaz. Bunu 1,5-2 ay bir süre kadar uygulayın, memnun kalacağınıza eminim.

blank

Yumurta Akından Gelen Şifa

Hızlı saç uzatan doğal formül yıllardan beri bilinen yumurta akıdır. Kullanımı gayet basittir. Yumurta akını saçınıza sürüp, ardından streç film ile beklettikten sonra yıkayın. Saçlarınız nasıl doğal bir görünüme sahip oluyor, siz bile şaşıracaksınız! Ayrıca arzu eden yumurta akının içerisine doğal zeytinyağı veya badem yağı da ekleyebilir. Bu yağlar da saç uzatan muhteşem bir formüldür. Görüldüğü gibi hem doğal saçlara kavuşmak için hem de kesenizi yıpratmadan doğal saçlara kavuşmak mümkündür.

blank

2015 İlkbahar-Yaz Saç Trendleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ